Logo
45-047 Opole, ul. Księdza Jana Dzierżona 5/2A
tel. 602 798 511 - dni powszednie, w godz. 15:00-18:00
 

dr Sebastian Łabuda


Powiększenie

   Sebastian Łabuda

   Dyplom lekarza uzyskałem w 2001r. po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Tuż po zakończeniu stażu podyplomowego – w 2002r. podjąłem zatrudnienie w Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Neuropsychiatrycznym (obecnie Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym) w Opolu – gdzie pracuję do dziś.
 
   W 2003r. rozpocząłem w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym 4-letnie szkolenie w dziedzinie psychoterapii – uznając je za nieodzowny element w kształceniu psychiatry, w 2007r. ukończyłem Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. 
 
   W 2008r. z wynikiem bardzo dobrym zdałem egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
 
   W  toku swojej pracy zawodowej zawsze starałem się poszerzać i aktualizować swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach, wykładach, warsztatach, konferencjach z zakresu psychiatrii, jak również poprzez lekturę prasy i literatury fachowej.
 
   Doświadczenie zawodowe zdobywałem uczestnicząc w stażach i kursach specjalizacyjnych, pełniąc setki samodzielnych dyżurów lekarskich, pracując w izbie przyjęć, poradniach zdrowia psychicznego oraz w różnie sprofilowanych oddziałach psychiatrycznych (łącznie ze sprawowaniem przez ponad 4,5 roku funkcji ordynatora jednego z nich), jak również  realizując obowiązki biegłego sądowego z zakresu psychiatrii. 
 
   Aktualnie z pozyskanej wiedzy i doświadczenia korzystam prowadząc leczenie pacjentów w prywatnej specjalistycznej praktyce lekarskiej. W gabinecie w ramach oferowanych konsultacji prywatnych przyjmuję wyłącznie pacjentów dorosłych (pełnoletnich), zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem nerwic (zaburzeń lękowych, somatyzacyjnych, nerwicy natręctw), depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej,  psychoz (w tym schizofrenii) i innych zaburzeń psychicznych. W pracy z pacjentami staram się przed wszystkim słuchać, rozumieć, tłumaczyć, oferować leczenie dostosowane do potrzeb, zgodne z obowiązującymi standardami i aktualnymi wytycznymi, być cierpliwym w dążeniu do wspólnego celu jakim jest powrót pacjentów do zdrowia.
 
Cennik wizyt:
Konsultacja psychiatryczna – pierwsza wizyta – 300 zł (trwa zwykle ok. 60 minut)
Konsultacja psychiatryczna – kolejna wizyta –  200 zł
 
Rejestracja:
telefonicznie – od poniedziałku do piątku /z wyjątkiem środy/ - w  godz. 18:00 – 20:00
poza w/w godzinami możliwy kontakt w formie sms (informacja zwrotna w miarę możliwości czasowych)
tel. 692 488 108