Logo
45-047 Opole, ul. Księdza Jana Dzierżona 5/2A
tel. 602 798 511 - dni powszednie, w godz. 15:00-18:00
 

dr Grzegorz Piernik


Powiększenie

Grzegorz Piernik jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, studia ukończył w 2012 roku. Staż podyplomowy odbywał w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu.


Od grudnia 2013 roku pracuje Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie gdzie ukończył szkolenie specjalizacyjne z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W październiku 2020 zdał Państwowy Egzamin i uzyskał tytuł Specjalisty z dziedziny Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
 
Dr Grzegorz Piernik interesuje się głównie diagnostyką i kompleksowym leczeniem chorób stawu biodrowego, kolanowego, skokowego i stopy, chorobami przeciążeniowymi oraz chirurgią kręgosłupa.

Swoje doświadczenia zawodowe opiera na pracy w OCR w Korfantowie, Szpitalu Wojewódzkim w Opolu, USK w Opolu oraz licznych kursach i stażach doskonalących techniki leczenia zachowawczego i operacyjnego.

Prywatnie  dr Grzegorz Piernik jest aktywny sportowo co przekłada się na lepsze zrozumienie problemu kontuzji sportowych i dalszego leczenia aktywnych fizycznie pacjentów. Czynnie uprawia wspinaczkę skałkową, narciarstwo alpejskie oraz górki treking.

Cennik:
Pełny cennik na stronie internetowej: https://orto-piernik.pl

Rejestracja
On-line: https://orto-piernik.pl
lub telefonicznie: 660 018 077